WSZYSTKIE DOMY ZOSTAŁY SPRZEDANE


Powstają pierwsze projekty,

Prace wykończeniowe nabierają tempa,

Pierwsze rodziny już zamieszkały.


     

 
prev next
prev next
 
 
Inwestycja Bażancia III obejmuje budowę czterech budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, charakteryzująca się atrakcyjną i nowoczesną architekturą, komponującą się z istniejącą zabudową okolicy.

 
 
 
 
 
 
 

NOWOCZESNE DOMY NA WARSZAWSKIM URSYNOWIE POŁOŻONE W BLISKIM SĄSIEDZTWIE LASU KABACKIEGO W SPOKOJNEJ I ELEGANCKIEJ OKOLICY.

Budynki dwukondygnacyjne - połowa bliźniaka z garażem, położone na działkach o powierzchni 580 m kw, niepodpiwniczone. Budynek wykonany z "Porothermu", ocieplony styropianem grafitowym 15,20 cm. z drewnianą więźbą dachową, dachówka ceramiczna. Wybudowany od podstaw według indywidualnego projektu, forma budynku jest charakterystyczna dla architektury miejskiej. Dom wybudowany z materiałów o wysokiej jakości. Powierzchnia całkowita 200 m kw + poddasze, sześć pokoi, trzy łazienki, dwie garderoby, pralnia, garaż 2 stanowiska.

- REKUPERACJA POWIETRZA

- PIEC KONDENSACYJNY

- OGRZEWANIE PODŁOGOWE

- ALARM

- AUTOMATYKA BRAM


 
 

Inwestycja znajduje się przy ul. Bażanciej 41 ok. 400 m od ul. Puławskiej. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z całą infrastrukturą Ursynowa oraz prosty dojazd do centrum Warszawy i metra. Wokół wiele zieleni i terenów rekreacyjnych.

Odległości:

1 - Centrum Handlowe - Auchan, Leroy Merlin - 1,2 km
2 - Przedszkole - 200 m
3 - Rezerwat przyrody Las Kabacki - 600 m
5 - Stacja Paliw - 500 m
6 - Osiedlowy sklep spożywczy - 300 m


SPRZEDANE

Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy położona jest prawie w całości na Równinie Warszawskiej, wyniesionej 20-30m powyżej lustra wody w Wiśle i obejmuje południowe rejony Warszawy.
Istnienie w latach 1994 - 2002 samodzielnej gminy Warszawa Urynów dało początek procesowi przekształcania Ursynowa w miasto zapewniające wysoką jakość życia jego mieszkańców. Powstają od tego czasu nowe ulice, domy mieszkalne, obiekty handlowe i usługowe. Zielony Ursynów przekształca się tymczasem w dzielnice willową.
Ursynów to także największy w Warszawie obszar leśny. Las Kabacki zajmuję powierzchnie 920 ha i ma status dostępnego dla wszystkich rezerwatu przyrody. Dumą Ursynowa jest także zabytkowy, pochodzący z 1939 roku kompleks Torów Wyścigów Konnych, gdzie każdego roku odbywa się około 700 gonitw.

prev next