WSZYSTKIE DOMY SPRZEDANE Jkr Invest jest rodzinną firmą deweloperską. W trakcie dotychczasowej działalności wspólnicy firmy uczestniczyli min. w realizacji inwestycji: Osiedla domów przy ul. Bażanciej w Warszawie, Olchowej w Józefosławiu oraz Kuropatwy w Lesznowoli. 

Swoją uwagę skupiamy na inwestycjach jednorodzinnych. Dla ludzi oczekujących zarazem bliskości Warszawy jak i spokoju otuliny Lasu Kabackiego. Bazujemy na zdobywanej wiedzy na temat potrzeb ludzi mających wyjątkowo wysokie oczekiwania w stosunku do produktów jak i jakości obsługi. Współpraca z uważnie dobranymi przez nas partnerami i producentami gwarantuje bezpieczeństwo i zadowolenie przyszłych mieszkańców, a użycie materiałów wysokiej jakości oraz zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych sprawia, iż budowane domy są zarówno atrakcyjne architektonicznie jak i energooszczędne.


Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Wysoki standard wykończenia, nowoczesne detale architektoniczne oraz luksusowa lokalizacja w najładniejszej części Józefosławia nie pozwolą pozostawić tej ofert bez analizy. W zależności od typu, domy posiadają  powierzchnie od 147 - 182 m2. Wszystkie segmenty na poziomie parteru posiadają: garaże, salon z jadalnią, część kuchenną, WC. Pierwsza kondygnacja to 3 sypialnie i łazienka. Druga kondygnacja to 2 sypialnie i łazienka.


 
prev next