Jkr Invest jest rodzinną firmą deweloperską. W trakcie dotychczasowej działalności wspólnicy firmy uczestniczyli min. w realizacji inwestycji: Osiedla domów przy ul. Bażanciej, domów jednorodzinnych na ul. Kuropatwy i Bażanciej.

Swoją uwagę skupiamy na inwestycjach jednorodzinnych. Dla ludzi oczekujących zarazem bliskości Warszawy jak i spokoju otuliny Lasu Kabackiego. Bazujemy na zdobywanej wiedzy na temat potrzeb ludzi mających wyjątkowo wysokie oczekiwania w stosunku do produktów jak i jakości obsługi. Współpraca z uważnie dobranymi przez nas partnerami i producentami gwarantuje bezpieczeństwo i zadowolenie przyszłych mieszkańców, a użycie materiałów wysokiej jakości oraz zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych sprawia, iż budowane domy są zarówno atrakcyjne architektonicznie jak i energooszczędne.Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Wysoki standard wykończenia, nowoczesne detale architektoniczne oraz luksusowa lokalizacja w najładniejszej części Józefosławia nie pozwolą pozostawić tej ofert bez analizy. W zależności od typu, domy posiadają  powierzchnie od 174 - 177 m2. Wszystkie segmenty na poziomie parteru posiadają: garaże 2 stanowiskowe, salon z jadalnią, część kuchenną, WC, kotłownie oraz w segmencie TYP B także pralnie. Piętro to 3 sypialnie, 2 łazienki i domach typu A pralnie. 

Wszystkie segmenty dodatkowo posiadają poddasza o zróżnicowanej powierzchni.

SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI

  • Powierzchnia działek 300 - 307 m2
  • Powierzchnia domów 174 - 177 m2 + poddasza
  • Poddasza 40-75 m2
  • Pełna własność KW
  • Elastyczny system płatności
  • Gotowe do odbioru

BUDYNEK A

 

BUDYNEK B

 

BUDYNEK C

 
 

WSZYSTKIE DOMY ZOSTAŁY ZAREZERWOWANE

 

WSZYSTKIE DOMY ZOSTAŁY ZAREZERWOWANE

 

OLCHOWA PARK - specyfikacja


INWESTOR:

JKR Invest M.Jakubczyk, K.Krawczyk Sp.Jawna

ul. Akustyczna 18, 02-860 Warszawa

Poz. na budowę nr DEC 239/2018 z 16.11.2018 oraz DEC nr 157/2019 z 31.01.2019SPECYFIKACJA


Ławy fundamentowe żelbetowe

Ściany fundamentowe– z bloczków betonowych
Ściany nośne z pustaków ceramicznych gr. 24 cm Porotherm Winerberger, ocieplone styropianem gr. 15 - 20 cm grafit lambda 0,31 z tynkiem silikonowym system KABE
Ściany pomiędzy sąsiednimi segmentami podwójne ściany z pustaków ceramicznych gr. 24 cm w środku z izolacją 2 cm styropianu
Ściany wewnętrzne działowe ceramiczne gr. 12 cm
Parapety zewnętrzne z blachy stalowej powlekanej
Cokół przy ziemi tynk żywiczny mozaikowy
Stropy między kondygnacjami żelbetowe monolityczne zbrojone stalą A-IIIN, beton C30/37
Nadproża żelbetowe prefabrykowane typu „L” lub monolityczne z betonu C30/37 zbrojone stalą A-IIIN
Schody wewnętrzne (parter-piętro)– żelbetowe wylewane z betonu C30/37 zbrojone stalą A-IIIN
Dach dwuspadowy
Rynny i rury spustowe z tworzywa sztucznego,

Stolarka okienna zespolona, zestawy szklane 3 szybowe, profile z tworzywa sztucznego, okucia standardowe, obwiedniowe, kolor: antracyt, biały wewnętrznie
Drzwi wejściowe stalowe
Drzwi garażowe stalowe ocieplane, segmentowe sterowane na pilota (dwa piloty do obsługi drzwi garażowych i bramy wjazdowej)
Barierki na balkonach z aluminium wypełnieniem szklanym


Wykończenie wewnętrzne


Powierzchnie ścian i sufitów na parterze, piętrze – tynk gipsowy układany mechanicznie III kategorii

Posadzka na parterze – podkład betonowy z betonu B20, izolacja przeciwwilgociowa folia 0,5 , 15-23 cm styropianu, folia 0,2, szlichta betonowa
Posadzka na piętrze– 10 cm styropianu, folia, szlichta betonowa.


Źródło ciepła


Źródłem ciepła dla instalacji centralnego ogrzewania będzie własny kocioł gazowy.
Dostawa i montaż pieca gazowego wchodzi w zakres wykończenia, piec kondensacyjny 1-funkcyjny firmy Viessmann Vitodens 100-W mocy 17 kW z podgrzewaczem pojemnościowym cwu 120 l Viessmann Vitocell oraz kompletem przyłączy, cyrkulacją, osprzętem sterującym (sterowanie temperaturą pomieszczenia).

Ciepło przekazywane za pomocą ogrzewania podłogowego oraz grzejników stalowych.


Rurociągi i ich prowadzenie

Instalacja wodno – kanalizacyjna

Kanalizacja sanitarna


Zewnętrzna – grawitacyjna, przyłączona do oczyszczalni miejskiej.
Wewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej obejmuje wykonanie kompletnego rozprowadzenia poziomego prowadzonego pod posadzką parteru. Rurociągi z PCV kielichowe z uszczelnieniami wewnętrznymi (uszczelka gumowa).
Poziomy kanalizacyjne – PCV wyprowadzone do kanalizacji zewnętrznej.
Piony kanalizacyjne PCV kanalizacyjne kielichowe, prowadzone w obudowanych szachtach. Na pionach będą zastosowane odpowietrzacze.


Instalacja wodna


Instalacja wody zimnej zasilana będzie przez przyłącze domowe z zewnętrznej sieci wodociągowej.
Przyłącze wody zimnej zostanie wykonane z rury PE. Zestaw wodomierzowy będzie umieszczony w budynku. Przewiduje się zastosowanie na poziomy i piony – rur z tworzywa sztucznego.
Instalacja pozioma wodna rozprowadzona w bruzdach ściennych do podejść pionów i do zasilania wymiennika wody ciepłej jak również do kranu ogrodowego (z zaworem spustowym na zimę).
Piony instalacji wody zimnej montowane w szachtach przy pionach kanalizacyjnych.


Instalacja gazowa


Instalacja gazowa dla poszczególnych budynków będzie się składała z następujących elementów:
Szafka gazowa. W szafce będzie zamontowany kurek odcinający sieć.
Podejście do budynku przewodem z polietylenu ułożonego w gruncie na głębokości około 80 cm.
Instalacja wewnętrzna w budynku umożliwiająca podłączenie kotła gazowego. Instalacja gazowa zostanie wykonana w całości z rur stalowych miedzianych. Jedynie połączenie kotła gazowego przewiduje się jako połączenia rozłączne.
Licznik gazowy i reduktor zostaną dostarczone i zamontowane przez Gazownię w szafce gazowej


Instalacja elektryczna

Pomiar i przyłącze elektryczne


Pomiar energii elektrycznej bezpośredni zlokalizowany w wolnostojącym zespole złączeniowym. Licznik elektryczny zostanie dostarczony i zamontowany przez Zakład Energetyczny

W.L.Z. (wewnętrzne linie zasilające) dla budynku wykonana będzie kablem prowadzonym od wolnostojącego zespołu rozdzielczego składającego się ze złącza, tablicy głównej oraz tablicy pomiarowej, do tablicy rozdzielczej budynku.
Tablica rozdzielcza budynku zlokalizowana będzie w garażach. Zestaw rozdzielczy wyposażony będzie w aparaturę montowaną na standardowej szynie.


Wykończenie zewnętrzne


Działka przygotowana do nasadzeń. Ogrodzenie panelowe wys. 1,5m - kolor antracytowy.


LOKALIZACJA INWESTYCJI  "OLCHOWA PARK"

prev next

 

Budujemy domy dla ludzi, którzy tak jak my, cenią sobie tradycje i inwestują w przyszłość.Z największa starannością nadzorujemy cały proces inwestycyjny, zakupu gruntu, przemyślane projektowanie, realizacje, po zagospodarowanie terenu.